Отбелязваме Ден без загинали на пътя
Учениците в село Житница за поредна година отбелязаха Ден без загинали на пътя в рамките на Дните на безопасността на пътя между 16 и 22 септември с мото „Остани жив! Пази живота!". Децата бяха запознати с основните идеи на кампанията, както и положителната тенденция, че за последните две години в " Ден без загинали на пътя", наистина жертвите на ПТП са 0. УКБДП даде примери от реалния живот как могат и по-малките да бъдат коректив на своите родители и близки.

